€ 2,000.00

Praca w Niemczech na budowie jako Kamieniarz – Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:56

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla kamieniarza na budowie przy obróbce i montażu kamienia naturalnego. Zatrudnienie na terenie Frankfurtu z zapewnionym zakwaterowaniem.

Jesteś kamieniarzem?
Szukasz aktualnie pracy?

Współpracujemy z nowoczesnymi firmami na terenie Niemiec i pomagamy wykwalifikowanym polskim specjalistom w znalezieniu zatrudnienia na atrakcyjnym rynku niemieckim. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia na terenie Niemiec. Jesteśmy certyfikowany członkiem Związku Niemieckich Agencji Pracy Tymczasowej IGZ, co jest gwarancją taryfowego wynagrodzenia oraz przestrzegania wszystkich ustawowych praw pracownika w Niemczech.
Naszym pracownikom zapewniamy kompleksową obsługę związaną z procesem rekrutacji, zatrudnienia, jak również w trakcie trwania kontraktu.

Poszukiwany, poszukiwana, poszukiwane osoby na stanowisko:

Kamieniarz budowlany / nagrobkowy (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• obróbka i montaż kamienia naturalnego
• cięcie poszczególnych elementów
• piłowanie i polerowanie kamienia
• praca na podstawie projektu
• obsługa maszyn kamieniarskich

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie w branży – kamieniarstwo budowlane (głównie różnego rodzaju stopnie, blaty i schody wykonywane na indywidualne zlecenie klienta )
• doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia
• umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami do obróbki kamienia
• umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
• umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech
• dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech
• opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub w języku niemieckim na adres: aliskiewicz@cbsbutler.de
Więcej ofert na stronie: www.cbsbutler.pl

ID ogłoszenia: 59153ec6e17261e9