€ 2,000.00

Praca w Niemczech na budowie – malowanie, szpachlowanie od zaraz, Lipsk i inne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 września 2019 03:03

M.in. w rejonie Lipska możliwa do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla malarzy przy malowaniu i szpachlowaniu ścian obiektów. Zatrudnienie przy remontach i wykończeniach 2019.

Poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie całych Niemiec: Leipzig (Saksonia Anhalt), Kassel (Hesja), Hannover (Dolna Saksonia), Wolfsburg (Dolna Saksonia), Kolonia (Nadrenia) oraz inne lokalizacje.

Praca w Niemieckiej firmie, na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

Codzienna dieta w wysokości 35 euro netto.

Kilometrówka za dojazd do pracy 10-15 euro netto dziennie.

Zakwaterowanie płatne w zależności od warunków 10-25 euro dziennie (za najwyższą stawkę oferujemy pokoje kawalerkę o podwyższonym standardzie).

Mile widziany własny samochód oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Praca po 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, dla chętnych soboty.

Zjazdy do kraju co miesiąc na tydzień.

Mile widziane całe ekipy.

Umowa na okres próbny.

1. Malarz, Tapeciarz, Gładzie –

Opis Stanowiska: Poszukujemy osób do pracy przy remontach. Potrzebujemy osób do malowania i szpachlowania ścian, kładzenia tapet i gładzi. Jeśli potrafisz wszystkie z tych rzeczy, możesz liczyć na wyższą stawkę. Stawka za godz to 11,00 – 11,50 euro brutto

Wynagrodzenie miesięczne: średnio 2000 euro netto po odliczeniu kosztów mieszkania

Praca jest dostępna od zaraz. Proszę o zostawienie komentarza pod postem.

ID ogłoszenia: 8295d6d17ac116c3

5 komentarzy na “Praca w Niemczech na budowie – malowanie, szpachlowanie od zaraz, Lipsk i inne lokalizacje”

  1. Dzień dobry. Jesteśmy 3 osobową ekipą. Od ok.1,5 pracowaliśmy w niemczech prz calkowitych remontach mieszkań. Obecnie szukamy nowej pracy. Jeden z nas płynna znajomosc niemieckiego, Jeden uprawnienia sep 1kv znajomosc niemieckiego słaba .3 rowniez słaba znajomość. Możemy podjąć prace w kazdej chwili. Mamy wlasny samochodów. Wiek 50 plus.Jezeli nasza oferta będzie odpowiadać prosimy o kontakt telefoniczny 723590610. Pozdrawiam Piotr Bilski

  2. marcinoss98 na 16 września 2019 @ 22:51

    Witam mieszkam w Lipsku szukam pracy znajomość komunikatywna pracowałem przy szpachlowaniu i malowaniu .

  3. Witam. Pracowałem około 3 lata jako pomocnik ogólnobudowlany. Na koncie mam również drobne prace samodzielne Jestem pracownikiem bez nałogów i wysoką kulturą osobistą. Własny samochód. Jednak znajomość tylko języka angielskiego. Pozdrawiam Paweł Pawłowski +48 508 726 980

  4. Rafalski123 na 24 listopada 2019 @ 13:20

    Witam
    Oferta aktualna ?
    +48 516715883