€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie murarz bez znajomości języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 00:08

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku murarza.

Stanowisko: Murarz – dostępne są również inne stanowiska budowlane jak: dociepleniowiec czy malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za stawianie ścian, murowanie oraz montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 3 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • solidność
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zdolność tynkowania maszynowego
  • odpowiedzialność, fachowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na teremie Niemiec

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • dobre zarobki plus stałą dietę
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach
  • wsparcie w organizacji przejazdu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres:

  • biuro@intermundia.pl

W nagłówku prosimy wpisać: MURARZ

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-246j81/

ID ogłoszenia: 55655e2432cbd3f1