€ 9,50€/h + 13€/h diety dziennie

Praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach podstawowy język Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:08

Firma remontowa z Zwickau poszukuje od zaraz pracowników budowlanych z podstawowym językiem do pracy w Niemczech przy wykończeniach – tynkowanie, sufity, regipsy itp.

Dla naszego klienta w Niemczech ( praca na terenie całych Niemiec – wyjazd z Mülsen OT Thurm 08123 /k Zwickau w poniedziałek rano między 04.00 a 05.00 rano , powrót w czwartek lub piątek ) pilnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy przy wykańczaniu wnętrz.

Zakres obowiązków :
– ogólne prace budowlane
– kładzenie płyt gipsowo – kartonowych
– montaż sufitów podwieszanych
– kładzenie tynków
– kładzenie fug
– tynkowanie

Wymagania :
– posiadanie wyżej wymienionych umiejętności
– doświadczenie w zawodzie
– prawo jazdy i własny samochód
– dyspozycyjność ,
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– gotowość do pracy w zespole
– najlepiej osobz z okolic Zgorzelca i które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– przewóz na miejsce pracy samochodem firmowym ( z Mülsen OT Thurm 08132 )
– nocleg opłacany przez pacodawcę
– wypłatę dodatkowych bonusów

Wynagrodzenie:

– 9,50 € brutto za godzinę
– 13,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego podania pocztą na adres: teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de
lub kontakt tel. 0049375/4406970 ( pracownik mówiący w języku polskim Małgorzata Tobiś w godz.08.00 do 13.00)

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 89541fd5fa82886