€ 15 euro/h brutto

Praca w Niemczech na lotnisku Frankfurt nad Menem przy sprzątaniu samolotów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:46

Aktualnie poszukujemy osoby do sprzątania samolotów na lotnisku we Frankfurcie nad Menem. Niemcy praca dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy
Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • praca na lotnisku przy sprzątaniu pokładów samolotów między rejsami
  • w zależności od linii obowiązkiem będzie również wymiana poduszek, uzupełnianie ulotek

Oczekujemy:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • konieczność uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa niezbędnego do pracy na lotnisku, ale jest to raczej formalność (zapewniamy wsparcie na każdym kroku)
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy o takim charakterze
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • brak zakwaterowania ale agencja pomaga w znalezieniu samodzielnego mieszkania w dogodnej lokalizacji
  • pierwszą umowę na 3 miesiące, kolejną już bezterminowo
  • opcja korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu  spraw urzędowych i opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • niezbędne środki i urządzenia

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Sprzątanie na lotnisku, Frankfurt nad Menem – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 25597e253de709d