€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:33

Magazyn z Badenii Wirtembergii zatrudni pracowników do rozładunku, załadunku i sortowania paczek. Od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Badenia-Wirtembergia

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h

Numer ref.: MS/05/15/PT/NN

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na magazynie firmy kurierskiej.
  • Do zadań należeć będzie przyjmowanie paczek, rozładunek, załadunek.
  • Konieczne będzie ręczne sortowanie i skanowanie paczek.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za zabezpieczenie paczek oraz zadania porządkowe na magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • zdolność do pracy grupowej
  • duża ostrożność
  • dbanie o mienie klientów
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • duża motywacja
  • doskonałe zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione szkolenia
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych plus 20% stawki podstawowej
  • pracodawca zatrudnia tylko na legalnych warunkach z drukiem A1 oraz kartą EKUZ

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 6215565a953eb7e1