€ 1300-1500

Praca w Niemczech na magazynie komisjoner z podstawową znajomością języka Essen, Hamm, Frechen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen, Hamm, Frechen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 03:19

Aktualna rekrutacja do pracy w Niemczech na magazynach z Essen, Hamm, Frechen. Oferta zatrudnienia dla Polaków – komisjonerów z podstawową znajomoscią języka (liczebniki oraz komendy systemu głosowego).

Poszukuję mężczyzn zainteresowanych pracą w Niemczech w miejscowościach:
– Frechen
– Essen
– Hamm
Zakres obowiązków obejmuje:
– kompletowanie i przygotowanie towaru (artykuły spożywcze) do wysyłki
– komisjonowanie: wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami
– dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
– Doświadczenie w komisjonowaniu, pakowaniu towaru na euro palety w systemie słuchawkowym
– Doświadczenie w obsłudze akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
– Zaangażowanie w wykonywana pracę
– Dokładność oraz szybkość w działaniu
– Zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
– ZNAJOMOŚĆ NIEMIECKICH LICZEBNIKÓW koniecznych do obsługi systemu “pick by voice”
Oferta:
· Umowa o pracę na niemieckich warunkach,pełny etat
· Zakwaterowanie na terenie Niemiec
· Atrakcyjne wynagrodzenie (0.06 i 0.045, trockene i frische)
KONTAKT: 886710838
PN – PT 11.00 – 13.00
SOB od 11.30

ID ogłoszenia: 856563ce31a3c5a8

2 komentarze na “Praca w Niemczech na magazynie komisjoner z podstawową znajomością języka Essen, Hamm, Frechen”

  1. MarcinBodak na 16 lutego 2016 @ 10:58

    Witam Poszukuje pracy jako komisjoner mieszkam w Essen mam doswiadczenie jako komisjoner Aktualnie pracuje w Magazyn Kauflan jako komisjoner chcialem sie dowiedziec czy sa przyjecia u was w firmie

  2. Witam! Pracowałem na centrach dystrybucyjnych netto, aktualnie poszukuje pracy na magazynie w hamm. Proszę o kontakt pod nr tel.665 101 863

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez komisjonowanie

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez komisjonowanie »