€ 1,200.00

Praca w Niemczech na magazynie jako Komisjoner (Darmstadt)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2014 02:21

Agencja pracy za granicą dla klienta z Darmstadt poszukuje komisjonera do fizycznej pracy na magazynie przy komisjonowaniu z obsługą skanera. Oczekiwana koniunktywna znajomość języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego klienta dużej Niemieckiej drogerii poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Komisjoner (Niemcy)

Obowiązki:
- Obsługa skanera,
- Komisjonowanie,
- Wyszukiwanie produktów na półkach,
- Obsługa systemu magazynowego,
- Paletowanie, etykietowanie, konfekcjonowanie,
- Obsługa ręcznego wózka paletowego,
- Przygotowywanie towary do wysyłki.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie,
- Umiejętność wpisania prostych informacji w języku niemieckim do systemu komputerowego,
- Doświadczenie w pracy w magazynie,
- W pierwszej kolejności rozpatrywane osoby posiadające własny samochód.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez zarejestrowanie się pod poniższym adresem (należy skopiować link do paska adresu w przeglądarce):

ID ogłoszenia: 25653a536f654457

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Zeitmann
  • Zarejestrowany od: 21 czerwca 2014

Inne przedmioty dodane przez Zeitmann

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Zeitmann »