€ 8,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie komisjoner bez znajomości języka Hodenhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hodenhagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:00

Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko komisjonera na magazynie z Hodenhagen. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce pracy: Hodenhagen, okolice Hannoveru

Wynagrodzenie: stawka od 8,80 euro brutto za godzinę pracy – stawka może wzrosnąć do 10 euro brutto na godzinę przy efektywnej pracy

Obowiązki:

  • wszelkie prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • zbieranie zamówień w systemie pick by voice
  • układanie towarów na paletach
  • praca z użyciem systemu głosowego oraz wózka elektrycznego

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka motywacja
  • chęć do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • efektywność i dbanie o wysokie wyniki pracy
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bezproblemowa znajomość liczebników niemieckich do 1000
  • znajomość niemieckich komend do obsługi systemu głosowego
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia pracy przy zbieraniu zamówień na paletę

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwe dodatki na paliwo
  • wyłącznie poranne zmiany
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do niemieckich świadczeń socjalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia i awansu w strukturze firmy
  • pomoc w organizacji miejsca zamieszkania oraz częściowe opłacenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy zgłaszać się drogą elektroniczną. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • jobs@hr-xp.com

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-mf-id316246.html

ID ogłoszenia: 30555e842e671720