€ od 7,50 euro brutto

Praca w Niemczech na magazynie komisjoner od zaraz Luttow-Valluhn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Luttow - Valluhn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 grudnia 2013 01:19

Poszukujemy pracownika magazynowego na stanowisko komisjoner z obsługą skanera. Oferta pracy w Niemczech w Luttow-Valluhn na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Luttow – Valluhn, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto przez okres próbny, docelowo 8,19 euro brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik odpowiada za komisjonowanie towarów na magazynie.
  • Do zadań będzie należało zbieranie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera i panela dotykowego
  • Od pracownika będzie wymagało się obsługiwania wózków widłowych ( typu: Jungheinrich), przestrzegania zasad BHP oraz utrzymywania i pilnowania porządku podczas pracy.

Oczekujemy:

  • umiejętność przeprowadzenia swobodnej rozmowy w języku niemieckim
  • udokumentowane przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu
  • gotowość wyjazdu do pracy w Niemczech
  • mile widziane będzie posiadanie własnego auta
  • dobra sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na pełen etat na niemieckiej umowie o pracę
  • dla chętnych również możliwość wyrabiania nadgodzin oraz praca w wekeendy.
  • Pracownikom przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta
  • pracodawca zapewnia lokum i wsparcie koordynatora

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-z-obsluga-skanera-2135724.html

ID ogłoszenia: 77052ae39dec5c91

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.