€ 8,19 brutto

Praca w Niemczech na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1,5 miesiąca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:17

Od zaraz pilnie poszukiwane osoby bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie w hurtowni odzieżowej w Cottbus. Oferta sezonowa na półtora miesiąca w okresie przedświątecznym.

Stanowisko: magazynier-komisjoner
Miejsce pracy: Cottbus
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę
Liczba wakatów: 4

Zadania:
- rozładunek dostaw na magazynie
- komisjonowanie towaru
- pakowanie, przepakowywanie
- etykietowanie, naklejanie cen
- montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
- zbieranie zamówień i przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:
- doświadczenie magazynowe mile widziane
- umiejętność pracy pod presją czasu
- gotowość do pracy w systemie na zmiany nocne
- atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym (konieczna jest znajomość liczebników do 100)
- dyspozycyjność do końca roku 2014

Oferujemy:
- atrakcyjną pracę tymczasową na warunkach niemieckich do końca stycznia
- dobre warunki finansowe + premie za nadgodziny oraz noce
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
- dla najlepszych pracowników możliwość dodatkowych zleceń po zakończeniu kontraktu

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/090/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7365460009ce0b18

8 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Cottbus”

  1. Komisek1987 na 11 listopada 2014 @ 14:55

    Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ogłoszenie prosze o kontakt

  2. witam bylbym zainteresowany podjeciem pracy.z liczebnikami problemu nie bedzie. jestem osoba odpowiedzialna,punktualna,dyspozycyjna,rzetelna mam 27 lat. prosze o kontakt +48 607-671-199

  3. michal19851985 na 13 listopada 2014 @ 14:21

    Witam ja również byłbym zainteresowany,jestem odpowiedzialny,pracowity,mieszkam przy granicy do Cottbus mam blisko.Proszę o kontakt +48 75 77 527 37 lub +48 796-223-279

  4. Witam jestem zainteresowany pracą , mam 21 lat. Wraz ze Mną chętny jest przyjaciel do podjecia pracy ( 23lata.) Jezdzimy od kilku lat za granicę i orientujemy sie w robocie. Prosze o kontakt , mozliwosc wyjazdu juz od jutra. 48 726 319 618

  5. karolinkus132 na 15 listopada 2014 @ 13:53

    Jestem zainterespwana wraz z córka prosze o kontakt 797289757

  6. Witam, jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem,proszę o kontakt

  7. Witam,
    przepracowałem w Niemczech prawie 3 lata, z niemieckim,na poziomie wymaganym w pracy, nie mam problemów. Mieszkam w pobliżu granicy, mam samochód. Wspólnie z żoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Z opisu wynika, że jest to praca prosta wymagająca tylko sporej motywacji. Jeśli byłby potrzebny życiorys, chętnie prześlemy.
    Prosilibyśmy o kontakt po n-rem: 739-44-10-27.
    pozdrawiamy;)

  8. Witam !
    Jestem zainteresowana ta oferta proszę o kontakt 665560741.