€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie komisjonowanie bez języka Neudietendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neudietendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:11

Magazyn spożywczy z Neudietendorf da zatrudnienie na stanowisku komisjonera bez znajomości języka niemieckiego. Aktualna praca w Niemczech dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Komisjoner
Miasto: Neudietendorf, Niemcy
Numer referencyjny: RWE/KOM/AUG/2016
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy produktach suchych oraz w chłodni przy temperaturze ok. 2 stopni Celsjusza
  • pracownik odpowiedzialny będzie za rozładunek i załadunek towaru
  • głównym zadaniem będzie komisjonwanie artykułów za pomocą skanera ręcznego i wózka widłowego
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku komisjonera
  • praktyczna umiejętność korzystania ze skanera ręcznego
  • mile widziana będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego lokum
  • opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 74257ec74101d2cc

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.