€ 9,07 euro/h plus dieta

Praca w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 02:28

Szukamy chętnych na stanowisko pakowacz-komisjoner do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie w Ingolstadt od września przy pakowaniu, zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz-Komisjoner

Numer referencyjny: 156/KOM/DE/14

Termin: od 01.09

Lokalizacja: Ingolstadt

Zarobki: 9,07 euro/h plus dieta w wysokości 8 euro netto za każdy dzień

Obowiązki:

  • Do zadań należeć będzie transport wewnętrzny towarów oraz odpowiednie rozdysponowanie ich na regałach
  • Obowiązkiem będzie wyszukiwanie oraz sortowanie towarów
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać i pakować zamówienia.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie ok A2-B1
  • 2 letnie doświadczenie w pracy magazynowej
  • możliwość pracy na zmiany
  • zręczność, zdolności manualne oraz techniczne
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zamieszkanie, koszt miesięczny płatny jest ok 200 – 250 euro
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz kopii dokumentów potwierdzających doświadczenie na adres: magazyn@gpjc.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22i22l/

ID ogłoszenia: 69153fa4b6ba6a4b

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu Ingolstadt”

  1. erwin121314 na 1 września 2014 @ 12:02

    Jestem zainteresowany pracą moj mail to erwin.murzacz@op.pl. tel to 609110716 Erwin Murzacz.