€ 8,19 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 maja 2014 22:57

Magazyn z artykułami spożywczymi z Berlina poszukuje pracownika przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca dla osoby bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Pracownik zatrudniony będzie w magazynie hurtowni spożywczej która funkcjonuje w systemie 3 zmianowym.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie towarów i paletowanie, następnie załadunek na samochody dostawcze.
  • Do zadań należeć będzie zajmowanie się transportem wewnętrznym towarów na wózkach widłowych (ewentualnie wózka ręcznego) głównie z magazynu do rampy załadowczej
  • Zadaniem będzie aktualizowanie baz danych.

Oczekujemy:

  • umiejętność korzystania z komputera
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zadaniach magazynowych
  • zaświadczenie o niekaralności potrzebne do wglądu
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
  • mile widziane będzie posiadanie własnego samochodu
  • swobodna umiejętność obsługiwania wózka widłowego- lub paleciaka

Oferta:

  • Brak opłat za pośrednictwo, tłumaczenia- całkowicie bezpłatna możliwość wzięcia udziału w rekrutacji
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania
  • dobre zarobki-stawka podstawowa plus możliwe premie
  • pomagamy w sprawach administracyjno urzędowych

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie wiadomości na adres:
trustMployee@gmail.com w tytule prosimy dopisać „Hurtownia spożywcza Berlin”.

źródło:

ID ogłoszenia: 4245385ae3cce871

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany Pańską ofertą , posiadam własny samochód i doświadczenie w pracy przy produkcji i załadunku w Niemczech. Jestem pracowity sumienny bez nałogów .
    Proszę o kontakt pod numerem 697845206