€ 9,85 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie z zabawkami – komisjoner bez języka Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gernsheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 04:03

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni z artykułami dziecięcymi. Zatrudnienie dla komisjonera w Gernsheim z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Gernsheim, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,85 euro brutto na godzinę pracy

Numer referencyjny: NK/WRO/WRZE/myTOYS

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni odzieży, zabawek i akcesoriów dziecięcych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek oraz załadunek, komisjonowanie i zbieranie zamówień
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, rzetelność
  • doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna umiejętność pracy ze skanerem
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie także dla par
  • pracę na czas określony – umowa będzie podpisana do 23 grudnia 2017
  • system zmianowy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w grudniu jeżeli pracownik będzie dostępny na cały okres zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 1665994b0842ad3c