€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na produkcji dla kobiet przy konfekcjonowaniu Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: praca na dłużej
  • Opublikowany: 8 września 2014 01:34

Firma produkcyjna z Berlina zatrudni kobiety do pracy w Niemczech na stanowisku konfekcjonerki. Zatrudnienie na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu i wstępnym magazynowaniu.

Stanowisko: Konfekcjonerka

Lokalizacja: okolice Berlina

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie przyjmować i kontrolować dostawy towarów, zbierać zamówienia i przygotowywać je do wysyłki.
  • Do zadań należeć będzie również wybieranie towarów z zestawów czy paczek całościowych i dobieranie do utworzenia odpowiedniego zamówienia, towar ten jest pakowany oraz wysyłany do klientów.
  • Zadania odbywać się będą na taśmie konfekcjonującej

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie lub przy linii produkcyjnej
  • umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy
  • dobre zdrowie
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • zdolność do zaaklimatyzowania się
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet chcących podjąć pracę w Niemczech na dłużej
  • niemiecka mowa o pracę
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • wsparcie w kwestiach formalnych
  • możliwość rozwoju
  • praca jest dwuzmianowa od poniedziałku do piątku, w wyjątkowych okolicznościach również pracujące są soboty

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

  • inhouse-logistics@nagel-group.com

źródło: http://m.pracuj.pl/praca/pomocnica-produkcji-konfekcjonerka-berlin,oferta,3557875

ID ogłoszenia: 6195409a16446e53

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na produkcji dla kobiet przy konfekcjonowaniu Berlin”

  1. Witam. Posiadamy zestaw 5 kobiet i auta do dojazdu. W tej chwili pracujemy od kwietnia na terenie Berlina. Proszę o kontakt jesteśmy bardzo zainteresowane. Mój nr tel 517351205. Dziękuję.