€ 7,86 euro brutto/h

Oferty pracy w Niemczech na produkcji bez znajomości języka od zaraz Barchfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barchfeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 03:02

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji od zaraz. Zatrudnienie w zakładzie mięsnym z Barchfeld bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Barchfeld

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy wsparcia w zakładzie mięsnym.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie, sortowanie oraz układanie produktów.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • elastyczność godzinowa
  • sprawność manualna
  • chęć wyjazdu do pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w branży spożywczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie niemieckie
  • zapewnione zamieszkanie płatne 150 euro miesięcznie
  • zorganizowany bezpłatny transport lokalny
  • dobre warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w systemie zmianowym, możliwość pracy również w weekendy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji z CV na adres: k.holda@concilio-personal.de

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-id239298.html

ID ogłoszenia: 59453fa39d728f3d

2 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Niemczech na produkcji bez znajomości języka od zaraz Barchfeld”

  1. kinguska1211kinguska na 27 sierpnia 2014 @ 20:06

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Witam jestem zainteresowana państwaofertą pracy znam dobrze język niemiecki jestem gotowa podjąć pracę od razu niestety nie mam doświadczenia na linii produkcyjnej chętnie się doszkole szybko sie uczę mój numer telefonu 662295594 pozdrawiam Anna