€ 10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech na produkcji części samochodowych bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2016 04:47

Oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Hannoveru dla osób bez znajomości języka na produkcji części dla branży samochodowej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji części samochodowych
Nr ref.: PPTS/HANN/N
Miasto: Hannover, Niemcy
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych, związanych z produkcją części wytwarzanych z tworzywa sztucznego na potrzeby branży auto-moto
  • obróbka elementów z gumy – kauczuku
  • kontrola jakości
  • inne nieskomplikowane zadania produkcyjne

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będą aplikacje od grup mogących przyjechać samochodami
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • punktualne stawianie się na swoich zmianach
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony z możliwością podjęcia pracy stałej
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • legalną umowę wraz z dodatkowym ubezpieczeniem, kartą EKUZ i drukiem A1
  • atrakcyjne zarobki, po odliczeniu kosztów zamieszkania pracownik ba do ręki ok. 1200-1400 euro miesięcznie
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie niedaleko zakładu pracy
  • godziny nadliczbowe i zmiany nocne będą płatne +25%

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 62357e87f4bad8bf

6 komentarzy na “Praca w Niemczech na produkcji części samochodowych bez języka Hannover”

  1. Krzysztof wasik na 7 października 2016 @ 11:50

    Jestem zainteresowany Panstwa ogloszeniem krzysztofwasik180@gmail.com

  2. Proszę o kontakt sledziu823@op.pl

  3. Witam jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem mogłabym przejechać samochodem z narzeczonym. Pozdrawiam

  4. Proszę o kontakt hejlaszb@op.pl

  5. Jestem zainteresowany ofertą mój email marcin.migon@vp.pl .
    Prosze o kontakt