€ 8,19 brutto

Praca w Niemczech na produkcji deserów bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:45

Fabryka deserów lodowych w Berlinie zatrudni 5 osób od zaraz. Praca w Niemczech na produkcji bez znajomości języka na okres 3 miesięcy (oferta sezonowa dla Polaków).

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę
Liczba wakatów: 5

Zadania:
- ręczne ozdabianie deserów (posypki, polewy)
- kontrola jakości produktu
- pakowanie, foliowanie gotowych wyrobów
- obsługa maszyn produkcyjnych (po przeszkoleniu)

Wymagania:
- doświadczenie w produkcji spożywczej min. 2 lata (wymóg konieczny)
- zdolność do pracy w środowisku o obniżonej temperaturze (ok 2 st.)
- dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
- znajomość języka nie jest wymagana, ale będzie mile widziana
- szybkość, dokładność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji (umowa 3 miesiące)
- pomoc polskiego koordynatora na miejscu
- zapewnione płatne zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie (koszt 200 euro miesięcznie)
- nie pobieramy żadnych ukrytych opłat ze strony pracownika

Nr. ref.: pa/042/14

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 17053ded81c6a785

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na produkcji deserów bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą proszę o kontakt na nr tel 500 621 603 lub pod adres email zla6@op.pl Dziękuje.

  2. witam jestem zainteresowany propozycja pracy i wyjazdem w ciagu najblizszych dni,doswiadczenie plus dobra organizacja pracy,jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym,srednie wyksztalcenie tel48739510985-dziekuje i douslyszenia

  3. Witam,
    jestem zainteresowana ta oferta pracy oraz wyjazdem w najbliższym czasie.
    Doświadczennie na produkcji, język niemiecki w stopniu podstawowym, wyższe wykształcenie.
    Pozdrawiam.

  4. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie na hali produkcyjnej przy owocach miękkich takich jak truskawki, Włożę wszelkich starań abyście byli zadowoleni z mojej pracy. Posiadam również prawo jazdy kat B oraz własny samochód. w razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 607 749 655.

    Pozdrawiam.