€ 8.55

Praca w Niemczech na produkcji od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 września 2013 23:53

Firma z branży cukierniczej z Monachium poszukuje osób na produkcję spożywczą. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu wyrobów cukierniczych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy wyrobach czekoladowych

Pensja: 8,55 euro brutto godzina

Miasto: Monachium

Zadania:

  • Do zadań będzie należała praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu wyrobów spożywczych cukierniczych

Wymagania:

  • zamieszkanie
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • okres próbny trwa 6 miesięcy: następnie dla chętnych możliwość przedłużenia
  • składki oraz ubezpieczenie
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • praca odbywa się w godzinach 7 do 15.45, wliczone 45 minut przerwy na obiad

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie aplikacji na maila [ aplikacja nieaktywna]

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-na-produkcji-wyrobow-cukierniczych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 14452383e1c0ac94

8 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na produkcji od zaraz bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Marta i Karol na 21 września 2013 @ 08:34

    Witam
    Jesteśmy zainteresowani waszą pracą i jesteśmy dyspozycji od zaraz. Proszę o kontakt na adres e-mail lesna2646@interia.pl

  2. Witamy :) Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą.Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia. Pozdrawiamy:)

  3. PIOTR I MAGDA na 24 września 2013 @ 13:09

    Witam
    Jesteśmy zainteresowani waszą pracą i jesteśmy dyspozycji od zaraz.posiadamy własny środek transportu. Proszę o kontakt na adres e-mail animals1970@onet.pl

  4. Witam, jestem zainteresowana wasza oferta. Mam 26 lat i jestem do dyspozycji od zaraz.
    Prosze o szybki kontakt nati_258@wp.pl

  5. chcialabym skorzystac z panstwa oferty ,bardzo mi zalezy na pracy w niemczech,posiadam prawo jazdy kat. B, mam 22 lata , ukonczylam szkole srednia, jestem pracowita , sumienna, z wielka determinacja i checia nabycia nowych doswiadczen…
    czekam na panstwa odpowiedz: marta.dlubek@op.pl

  6. chciałbym skorzystać z państwa oferty , bardzo mi zależy na pracy , mam 21 lat oraz doświadczenia przy produkcji , pakowaniu oraz doświadczenie przy pomidorach na szklarni , jestem pracowity , chęcią nabycia nowego doświadczenia : ) , czekam na państwa odpowiedź Adrianowoce@interia.pl

  7. elzbieta kinga na 28 października 2013 @ 11:04

    jesteesmy zainteresowane podjeciem pracy od zaraz mam 15 letnie doswiadczenie pracy na produkcji

  8. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą jestem chętny, sprawny fizycznie i gotowy do podjęcia pracy.
    Jeżeli chodzi o język komunikatywny niemiecki.
    Mój telefon nr. +48 725 577 681
    Pozdrawiam