€ 8,50 euro brutto /h

Praca w Niemczech na produkcji opakowań bez znajomości języka Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2015 01:24

Producent opakowań kartonowych z Mannheim szuka pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego, doświadczenia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Mannheim

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis zadań:

  • Łatwa praca polegająca na wspomaganiu prac produkcyjnych.
  • Pracownik będzie przydzielony do zadań przy taśmie, utrzymania ruchu, składania opakowań, kontrolowania jakości a także pakowania.
  • Konkretne zadania przydziela przełożony.

Oczekiwania:

  • przestrzeganie najwyższych norm jakościowych
  • zdolność do szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • możliwość podjęcia pracy w trybie pilnym
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość, optymizm

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • możliwość udostępnienia pokoju w wynajmowanym przez firmę mieszkaniu, koszty do uzgodnienia

Aplikacja:

Wiadomość zawierającą CV, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem „Praca na produkcji opakowań, Mannheim ”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-opakowan-mannheim/

ID ogłoszenia: 88554f6f9535cb2f

11 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech na produkcji opakowań bez znajomości języka Mannheim”

  1. Prosze o kontakt nwnatalia0@gmail.com

  2. pplimakpp na 5 marca 2015 @ 13:55

    Witam! Proszę o kontakt tel. 572929797 lub adres email ak.ah@spoko.pl

  3. Wanda20.09 na 5 marca 2015 @ 14:48

    Witam jesteśmy parą i szukamy pracy proszę o kontakt wanda20.09@wp.pl

  4. Witam serdecznie jestem osobą zainteresowaną ogłoszeniem posiadam doświadczenie na produkcji jestem osobą sumienną pracowitą energiczną bardzo zależy mi na znalezieniu pracy o to mój kontakt 605-961-481

  5. Jestem zainteresowany propozycją pracy w Panistwa firmie jestem zdyscyplinowany bez nałogów i gotowy na wyjazd w karzdej chwili o to mój kontakt 501 363 382 oder franek83@poczta.onet.pl

  6. Witam! Jestem bardzo zinteresowany tą ofertą pracy. Jestem osobą zręczną z doświadczeniem i odpowiedzialną.Posiadam Legitymację ubezpieczenia społecznego.
    Mój kontakt 600 671523

  7. Madziuleczka23 na 5 marca 2015 @ 21:35

    Witam jestem zainteresowana pracą w Niemczech na produkcji mój nr tel 667889398

  8. Witam,jestem bardzo zainteresowany pracą w Niemczech na produkcji. Proszę o kontakt,mój numer telefonu 784148224.

  9. wojciech12 na 6 marca 2015 @ 16:01

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy 693553415

  10. rafalkarsznia na 8 marca 2015 @ 08:32

    Witam
    jestesmy młodą parą chetna do kazdej pracy. Posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji pracujemy szybko sprawnie i pozytywnie podchodzimy do wszelkich wyzwan.
    Jezeli sa Panstwo zainteresowani Naszymi osobami prosimy o kontakt
    pozdrawiamy
    tel 794111742

  11. Witam jestem bardzo zainteresowany oto mój nr 884 235 897