€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na produkcji opakowań w fabryce jako operator maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:21

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech na produkcji opakowań jako operator maszyn. Zatrudnienie w fabryce od zaraz przy taśmie produkcyjnej. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Operator maszyn na produkcji opakowań

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz taśmy produkcyjnej
  • prace fizyczne na produkcji
  • kontrola jakości produkcji oraz wyrobów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenie przy pracach produkcyjnych
  • posiadanie własnego auta

Gwarantujemy:

  • zapewnione zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie – podstawa plus dodatki
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowie o pracę

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny: 12 661 64 00

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nbfa/

ID ogłoszenia: 262545609340aa94