€ do uzgodnienia + zakwaterowanie

Praca w Niemczech na produkcji opon Goodyear Hanau z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:01

Producent opon marki Goodyear zatrudni pracowników na produkcję w fabryce mieszczącej się w Hanau. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opon

Lokalizacja: Hanau, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • aktywne wspieranie prac produkcyjnych w fabryce opon samochodowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • drobne prace magazynowe
  • inne zadania zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy i możliwość przyjechania własnym autem będzie dużym atutem
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolności manualne, prosimy o aplikację wyłączenie osoby praworęczne
  • zdolność obsługi maszyn CNC będzie mile widziana
  • zaletą będzie posiadanie niemieckich uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • posiadanie wykształcenia technicznego o profilu blacharza, ślusarza lub mechanika

Zapewniamy:

  • umowa niemiecka bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie zarobki oraz dodatkowa dieta
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • prawo do urlopu
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać elektroniczne z CV w języku niemieckim oraz zdjęciem na adres:

  • praca@silverhand.eu

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: PG/GYO

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-opon-zakwaterowanie-gratis-niemcy-3119448.html

ID ogłoszenia: 82056a557229bd63