€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech na produkcji – Pracownik fabryki samochodów Neuburg 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 02:55

Fabryka samochodów z Neuburg poszukuje pracowników produkcji do pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy montażu części samochodowych przy taśmie od stycznia 2015.

Polski Holding Rekrutacyjny International działa zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy.

Dla naszego klienta z Niemiec z branży automotive poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
PRACOWNIK FABRYKI SAMOCHODÓW

Opis stanowiska pracy:
– montaż części składowych tapicerki w samochodach, zszywanie materiałów i części ze skóry, kompletowanie miejsc siedzących
– rozpoczęcie pracy: styczeń 2015
– praca na trzy zmiany (godz. 6-14, 14-22, 22-6)
– miejsce pracy: 86633 Neuburg an der Donau, Niemcy

Wymagania:
– ponadpodstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w fabryce samochodów – mile widziane
– dokładność, precyzja, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu na dłużej

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– zagwarantowane zakwaterowanie (koszt ok. 250 euro)
– pomoc w organizacji formalności

Aplikacje proszę przesyłać na adres: weronika.krzyzanowska@polskihr.pl

ID ogłoszenia: 18954a264da2248c

4 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji – Pracownik fabryki samochodów Neuburg 2015”

  1. Wojciech Hurkala na 12 stycznia 2015 @ 03:01

    Witam,

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy oraz dłuższym pobytem w Niemczech.

    wykształcenie pedagogiczne
    własny samochód – prawo jazdy kat. B
    wózek widłowy
    Język Niemiecki na poziomie podstawowym A2 (cały czas uzupełniam widzę).
    tel. kontaktowy 797 472 643

    Pozdrawiam, Wojciech Hurkała

  2. Jestem zainteresowany oferta jeżeli jest nadal aktulna. Wykształcenie zawodowe Mechanik Samochodowy, prawo jazdy kat b+e język podstawowy oraz angielski podstawowy . pozdrawiam Michał Nieć

  3. wojciechk2 na 31 sierpnia 2015 @ 18:56

    Witamy, jesteśmy parą chętną do wyjazdu do pracy na stałe zatrudnienie od zaraz.
    Prosimy o kontakt mailowy wojciechk2@wp.pl lub pod numerem telefonu:+48 509 074 293
    CV zostało wysłane, czekamy na odpowiedź, Sandra i Tomasz.

  4. anita127776 na 9 sierpnia 2016 @ 17:06

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą ale obecnie pracuje w niemczech do pażdziernika i mam pytanie czy jest mozliwość zatrudnienia w listopadzie zależy mi bardzo bo mam rodzine na utrzymaniu oraz jeszcze syna niepełnosprawnego prosze o odpowiedz anita7776@interia.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Polski Holding Rekrutacyjny International

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Polski Holding Rekrutacyjny International »