€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na produkcji przy warzywach dla kobiet od zaraz Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2014 18:08

Przetwórnia owocowo-warzywna z Würzburga poszukuje pracowników na produkcję przy myciu i krojeniu warzyw. Niemcy praca dla kobiet od zaraz na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Würzburg

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pracę na linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie mycie oraz krojenie owoców i warzyw
  • zadania wykonywane będą na stojąco

Oczekiwania:

  • dokładność, spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • znajomość podstawowa języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy przy warzywach
  • wymagamy własnego dojazdu
  • posiadanie prawa jazdy kat.b- oraz samochód

Mile widziane aplikacje od par

Oferta:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • propozycja pracy od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę, koszt to 200 euro miesięcznie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych, odprowadzenie składek rentowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie wiadomości zawierających CV ze zdjęciem na adres:
praca@holbern.pl wpisując w tytule MKPP/03/2014

źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Pracownik_produkcji_-_Niemcy,968301

ID ogłoszenia: 84853171f9489079

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na produkcji przy warzywach dla kobiet od zaraz Würzburg”

  1. aneta2502 na 7 marca 2014 @ 21:37

    Mam 33 lata i jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.
    Pracowałam w Niemczech przez 5 lat.Jestem pracowita,sumienna,uczciwa,punktualna.Posiadam zdolność szybkiego uczenia się .Posiadam doświadczenie przy pracy na taśmie.Proszę o kontakt pod numer telefonu 794932379 lub e-mail dawrad5@wp.pl