€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech narzędziowiec – operator maszyn w Tuttlingen ze znajomoscia jezyka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tuttlingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesiecy z opcja przedluzenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 01:28

Agencja zatrudnienia dla firmy z Tuttlingen poszukuje wykwalifikowanego narzędziowca – operatora maszyn gotowego do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji i montażu instrumentów medycznych.

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland należy do wiodących pośredników pracy z rozbudowana siecią oddziałów w całych Niemczech. Olympia posiada ponad 30 – letnie doświadczenia w branży i jest od 2010 roku częścią OTTO Work Force – firmy wiodącej w międzynarodowej rekrutacji. Specjalizujemy się głownie w obszarach Call-Center, produkcja, logistyka oraz przemysł samochodowy. Do naszych klientów należą zarówno z małe jak i średniej wielkości przedsiębiorstwa.

Skorzystaj także i Ty z naszego zaangażowania! Ponieważ my dajemy ludziom szanse na zawodowe rozwiniecie skrzydeł.

Dla naszego klienta, firmy produkującej narzędzia chirurgiczne w okolicach jeziora bodeńskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

narzędziowiec ze znajomością języka niemieckiego

Obowiązki:

• produkcja i montaż instrumentów medycznych
• szlifowanie, polerowanie i piaskowanie

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne – narzędziowiec, frezer, ślusarz, zegarmistrz itd.
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• doświadczenie na stanowisku wymagającym zdolności manualnych
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

• Umowę o pracę na mocy prawa niemieckiego
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• opieka polskiego koordynatora

[ogłoszenie wygasło]

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie pełnej aplikacji – CV w j. niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe na adres mailowy z dopiskiem narzedziowiec

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 35856530113042fc