Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1250 euro

Praca w Niemczech od 28 lutego przy opiece nad starszą Panią 91 lat k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 5 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech od 28 lutego przy opiece nad starszą Panią 91 lat k. Stuttgartu

Opis

W okolicach Stuttgartu możliwa od 28-go lutego 2018 legalna praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad Panią w wieku 91 lat.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Ellwangen, ok. Stuttgartu,(Badenia-Wirtembergia), Niemcy.

Podopieczna ma 91 lat, 162 cm wzrostu i waży 53 kg.

Posiada 3 stopień niepełnosprawności (Pflegestufe Grad 3), cierpi na osteoporozę, nadciśnienie, przeszła zawał serca, ma zburzenia rytmu serca oraz zwyrodnienie stanu biodrowego. Seniorka sama wstaje, potrzebuje wsparcia podczas chodzenia, porusza się przy rollatorze lub na wózku inwalidzkim, samodzielnie korzysta z toalety. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Nie stosuje żadnej diety.

Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy. W domu znajduje się: rollator, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, specjalistyczne łózko. Podopieczna obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych (ubieranie, rozbieranie, kąpiel ) oraz nadzór nad podopieczną w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: (pranie, prasowanie, gotowanie i podawanie posiłków). Opiekunka wychodzi z podopieczną na spacer, organizuje czas wolny i dotrzymuje towarzystwa. Hobby seniorki to czytanie gazet oraz ogród.

Podopieczna mieszka sama w domu w małej miejscowości. Możliwość zrobienia zakupów 20 min drogi od domu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 28.02.18 na 5 tygodni – 1250 EUR netto/m-c

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 5655a7021b5ed3c6

 

ilość wszystkich wyświetleń: 496, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.