€ 8,50 euro brutto /h

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:35

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech w fabryce na produkcji lodów. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego z Hamburga od zaraz – marzec 2015 do czerwca bieżącego roku.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Termin: praca od marca do czerwca 2015

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w dużej fabryce lodów.
  • Do zadań pracownika należeć będzie pakowanie lodów lub wykonywanie prostych prac produkcyjnych poleganiu na kontroli jakości lub odmierzaniu składników.
  • Zadania wykonywane będą na hali w niskiej temperaturze od -2 do 0 stopnie Celsjusza.

Oczekiwania:

  • duża wytrzymałość fizyczna
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od marca do czerwca 2015
  • dynamiczne tempo pracy
  • znajomość zasad BHP i bezwzględne ich przestrzeganie
  • obowiązkowość
  • chęć podjęcia tymczasowego zatrudnienia
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • uczciwe warunki pracy i płacy
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach – umowa o pracę na czas ściśle określony
  • dobre zarobki plus możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • bezpłatne tłumaczenie dokumentów i przygotowywanie umów
  • pracodawca zapewnia płatne lokum

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PL/03/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 16654f2dcb691195

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Hamburg”

  1. Andrzej19933 na 4 marca 2015 @ 14:55

    Dzień dobry! Jestem zainteresowany, proszę o kontakt +48 538 9357 45