€ 3-4 tys. + zakwaterowanie

Praca w Niemczech od stycznia 2018 tester leków bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:40

Niemcy praca od stycznia 2018 dla Polaków bez znajomości języka przy testowaniu leków. Zatrudnienie w Monachium od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo oraz atrakcyjnymi zarobkami.

Stanowisko: Tester medykamentów

Pensja: miesięcznie około 3 do 4 tysięcy euro brutto

Liczba wakatów: w pierwszej turze 25 i w drugiej turze 25

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Start: pierwszy wyjazd od stycznia do czerwca 2018 a kolejny od marca do sierpnia 2018

Lokalizacja: okolice Monachium

Zadania:

  • osoby, które zakwalifikują się do projektu przejdą gruntowne badania i będą brały medykamenty zgodnie z zaleceniami lekarzy
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prostych testów sprawnościowych pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • dodatkowo obowiązkiem będzie codzienne wypełnianie prostych ankiet
  • zadania zajmują do 4 godzin dziennie, badania prowadzone są przez cały tydzień, nie ma dni wolnych

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • mile widziane aplikacje od osób mówiących w języku niemieckim
  • zaangażowanie i niezawodność
  • możliwość pozostania w Niemczech na cały okres trwania projektu – nie ma możliwości opuszczania pensjonatu przed zakończeniem kontraktu

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na okres połowy roku
  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie, położonym w malowniczej okolicy
  • opiekę koordynatora i stałe wsparcie przeszkolonej kadry lekarskiej
  • terminowe wypłacanie pensji
  • bezpłatne i pełne wyżywienie na stołówce pensjonatu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy kontaktować się mailowo, koniecznie z załączeniem następujących informacji:

  • imię + nazwisko
  • wiek
  • stan zdrowia
  • przebyte choroby
  • aktualnie przyjmowane leki, na poniżej podany adres kontaktowy:

medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2018-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-tester-lekow-monachium/

ID ogłoszenia: 9305a15d07b0f8f3

5 komentarzy na “Praca w Niemczech od stycznia 2018 tester leków bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam
    Zgłaszam swoją kandydaturę do pracy w charakterze testera leków.

  2. Witam jestem zainteresowany w tym charakterze pracy wiek 38

  3. Janusz 28 na 6 grudnia 2017 @ 20:31

    Witam jestem zainteresowany mam 28 lat

  4. Mam 25 lat,jestem zainteresowany,zdrowy,bez nalogow,znam dobrze Monachium mieszkalem tam prawie 5 lat,wiecej informacji udziele pod nr tel 576642427

  5. Jestem zainteresowany , wraz z kuzynem . Pracowaliśmy już w Niemczech na dwóch kontraktach ,jesteśmy obaj w wieku 37 lat, bez nałogów. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani współpracą i szczegółowymi informacjami udziele ich pod nr.tel. 531806888