€ 9,96/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie kosmetyków w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 września 2020 00:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Oferta adresowana do kobiet.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 9,96 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 1

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem osoby zatrudnionej jest pakowanie produktów kosmetycznych przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik składa kartony i umieszcza w środku gotowe produkty
  • wykonywanie prac pomocniczych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wyłącznie zgłoszenia od pań
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek nie ma znaczenia przy rekrutacji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd do Niemiec
  • zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link bezpośrednio do aplikacji:

źródło: https://praca.hrappka.pl/offers/Pakowanie-kosmetykow–praca-dla-PAN/30509

ID ogłoszenia: 8625f5cb7d27b322