€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie pierniczków Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 02:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu pierniczków. Zatrudnienie bez znajomości języka w Monachium na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie adresowane obecnie wyłącznie do kobiet!

Stanowisko: Pakowanie pierniczków

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2020

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na produkcji głównie przy pakowaniu pierniczków
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za kontrolowanie jakości, zdobienie, pakowanie, komisjonowanie, zbieranie zamówień i wykonywanie prac porządkowych
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracownicze

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w siedzibie firmy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie oraz bonusy – np. system poleceń pracowników
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania odpłatnego
  • pomoc koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pierniczki-monachium

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pierniki-3-pierniczki-3-pakowanie-zdobienie-praca-wylacznie-dla-pan-niemcy/niemcy-monachium/15953302

ID ogłoszenia: 1735fb16a63b5e48