€ 1600 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Bremen na produkcji czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 04:04

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w fabryce z Bremen na produkcji czekolady przy obsłudze maszyn. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • przygotowywanie nadzienia i innych masz zgodnie z recepturą otrzymaną od pracodawcy
  • obsługiwanie maszyny mieszającej i podgrzewającej
  • odmierzanie składników
  • dbanie o zachowanie odpowiednich proporcji
  • przeprowadzanie kontroli jakości produkcji

Oczekiwania:

  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość systemu HACCP lub/a także norm ISO-22000

Oferujemy:

  • miejsce zakwaterowania zorganizowane odpłatnie
  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Produkcja czekolady, Bremen” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-bremen-produkcja-czekolady/

ID ogłoszenia: 85356b2759d67206

7 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Bremen na produkcji czekolady”

  1. Czubilinski na 5 lutego 2016 @ 09:30

    Witam. Jestem zainteresowana państwa oferta pracy, pracowalam juz na produkcji. Posiadam prawo jazdy kat.B , od zaraz mogę zacząć pracę obecnie mieszkam na terenie Hamelerwald. Proszę o kontakt telefoniczny , pozdrawiam. +49 15214048110.

  2. Dawidbulicz na 5 lutego 2016 @ 20:01

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie 2 letnie na produkcji oraz prawo jazdy kat b proszę o kontakt 737906197 pozdrawiam

  3. marcin81 na 6 lutego 2016 @ 14:17

    Witam jestem zainteresowany pracą nr tel +48733819684

  4. Witam, jestem zainteresowana od zaraz podjęciem pracy „Produkcja czekolady, Bremen”.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt: wojcmagda@gmail.com
    Magdalena Wojciechowska

  5. ewcia2792 na 10 lutego 2016 @ 12:54

    Witam,
    jestem zainteresowana tą ofertą pracy, proszę o kontakt: ewcia2792@tlen.pl Ewa Marciniak

  6. jolanta1szamborska@gmail.com na 15 lutego 2016 @ 16:44

    witam, jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy, proszę o kontakt : jolanta1szamborska@gmail.com

  7. Robert Puszakowski na 24 marca 2016 @ 09:50

    jestem zainteresowany praca od zaraz oto mój nr tel 661803045