€ od 15 €/h

Praca w Niemczech od zaraz dla kelnera-kelnerki w hotelu z Annaberg-Buchholz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Annaberg-Buchholz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2021 01:40

Z komunikatywną znajomością języka od zaraz w hotelu na terenie Annaberg-Buchholz do podjęcia legalna praca w Niemczech jako kelner bądź kelnerka. Zatrudnienie przy bezpośredniej obsłudze gości.

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner / Kelnerka (praca w hotelu)

Opis stanowiska:

• praca w hotelu
• obsługa gości
• dbanie o wizerunek restauracji
• praca w systemie II zmianowym

Oferujemy:

• umowę o pracę na niemieckich warunkach zawieraną z niemieckim pracodawcą,
• wynagrodzenie 15 € / h
• bezpłatne zakwaterowanie
• praca w pełnym wymiarze godzinowym (w zależności od hotelu 5 lub 6 dni w tygodniu)

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
• doświadczenie w zawodzie (doświadczenie w pracy za granicą na stanowisku kelnera/ki mile widziane)
• miła aparycja
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w grupie

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Kelner / Kelnerka”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +48 531 809 729
Zapraszamy również na osobiste spotkania w
siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno
ul. Drzymały 11.
Biuro czynne od Pn. – Pt.
W godz. 8:00 – 16:00

ID ogłoszenia: 769614d8a90c1d60