€ 10,15/h +7,5€ netto dieta

Praca w Niemczech od zaraz dla mechanika samochodowego / pomocnika w Landsberg am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landsberg am Lech
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 00:59

Od zaraz w rejonie Landsberg am Lech możliwa praca w Niemczech na stanowisku mechanika samochodowego – pomocnika. Zatrudnienie 2020 przy naprawie oraz serwisowaniu pojazdów.

Pomocnik mechanika samochodowego
Miejscowość: Landsberg am Lech
Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia

Wynagrodzenie: 10,15 € Brutto, dodatkowo 7,50 € za każdy przepracowany dzień,
200 €Zakwaterowanie,
5 € dziennie za firmowy samochód (opcjonalnie)

Obowiązki:
• Odkręcanie, wyważanie i przykręcanie kół samochodu
• Magazynowanie kół samochodowych
• Naprawy samodzielne oraz pomoc w konserwacji i naprawie samochodów

Wymagania wobec kandydata:
• Mile widziane: doświadczenie jako mechanik samochodowy lub technik
mechatronik
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2), znajomość liczb
• Prawo jazdy kat. B
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

cv prosimy przesyłać na adres:

joanna.jedrusiak@w4u.com.pl z tytułem Pomocnik Mechanika

ID ogłoszenia: 455f69c5106185d