€ do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz dla montera na budowie przy regipsach Ahaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahaus
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:23

Oferujemy pracę w Niemczech na budowie dla montera budowlanego przy wykończeniach. Oferta z Ahaus przy regipsach. Zatrudnienie dostępne od zaraz na pełny etat.

Stanowisko: Monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Ahaus

Stawka godzinowa: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za montowanie płyt kartonowo gipsowych.
  • Zadaniem będą prace wykończeniowe związane z nakładaniem gładzi, szpachlowaniem oraz malowaniem.

Wymagania:

  • przynajmniej 2 letnie oraz udokumentowane doświadczenie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem do pracy w Niemczech lub przynajmniej posiadanie prawa jazdy kat.B
  • pracowitość, obowiązkowość, rzetelność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewniona praca na pełen etat – 40 godzin w tygodniu
  • oferta do podjęcia od zaraz
  • zapewnione liczne świadczenia socjalne
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dla chętnych możliwość zakwaterowania – opcja płatna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

info@fair-torun.p

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2341ni/

ID ogłoszenia: 346556594026aa8c