€ 13-15

Praca w Niemczech od zaraz dla monterów lub ślusarzy w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 lipca 2022 00:21

W Lipsku od zaraz z podstawową znajomością języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku montera lub ślusarza. Oferta dla fachowców bez zapewnionego zakwaterowania.

DE-PARK Investment GmbH stwarza nowe możliwości parkowania na całym świecie.

Rozwijamy i produkujemy hydrauliczne, półautomatyczne i w pełni automatyczne

systemy parkingowe. Jesteśmy jedną z wiodących firm w segmencie premium i wyróżniamy się przede wszystkim wysokim poziomem innowacyjności.

Poszukujemy 2 ślusarzy/monterów (m/k/d)

Pełnoetatowe stanowisko w Lipsku

Twoje zadania:

 Wykonywanie mechanicznych prac montażowych

 Rozwiązywanie problemów i naprawy na naszych maszynach

 Przeprowadzanie prac przeglądowych i konserwacyjnych

Twój profil:

 Ukończone szkolenie zawodowe lub alternatywne o

porównywalnych kwalifikacjach.

 Rozumienie techniczne i umiejętności manualne

 Rzetelny i samodzielny sposób pracy z umiejętnością pracy w zespole

 Elastyczność, zaangażowanie i myślenie zorientowane na proces

 Zapewnienie satysfakcji klienta i obsługi poprzez wysokie standardy

świadomość jakości

 Dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziana), ale nie jest to wymóg

 Prawo jazdy Kat: B

Co oferujemy:

 Nowoczesne miejsce pracy w dynamicznej firmie

 Elastyczne godziny pracy dla dobrej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

 Płaskie hierarchie i wiele opcji projektowych

 Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

 Praca w przyszłościowym / międzynarodowym środowisku

 Promocja działań edukacyjnych i szkoleniowych

 Dobre połączenia komunikacyjne zarówno samochodem jak i komunikacją miejską

 Wystarczająca ilość bezpłatnych miejsc parkingowych bezpośrednio przy budynku firmy

wiesiekszolc@gmail.com

ID ogłoszenia: 91662d3d23a9b325

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Wiesiek-DE
  • Zarejestrowany od: 17 lipca 2022

Inne przedmioty dodane przez Wiesiek-DE

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Wiesiek-DE »