€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:22

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych w firmie z Frankfurtu nad Menem do rozstawiania nowych pojemników na odpady. Oferta pracy w Niemczech dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w 2 osobowych zespołach.
  • Do zadań należeć będzie rozstawianie nowych pojemników na odpady w wyznaczonych miejscach.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność, zwinność
  • rzetelność
  • kandydat musi komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania i rozpoczęcia miejsca zamieszkania
  • praca po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku – czyli 40 godzin pracy w tygodniu
  • pomagamy w przygotowaniu dokumentów i z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zarobki zgodne z niemieckim prawem pracy plus dodatkowo dieta

Aplikacja:
Zgłaszać się można poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-2312e5/

ID ogłoszenia: 9325447d5cb956ba

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych Frankfurt nad Menem”

  1. witam, posuiadam doświadczenie w tej branży w Polsc epracuje od 10 lat prosz eo kontakt Haste007@interia.pl dziekuje jakis tel byłby przydatny dziekuje

  2. witam jestem zainteresowany pracą 519522701