€ 8,000.00

Praca w Niemczech od zaraz jako kierowca ciężarówki kat. C – krótkie trasy, Mitwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 96268 Mitwitz
  • Znajomośc języka: wymagany język angielski
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:13

Od zaraz w Mitwitz do podjęcia legalna praca w Niemczech jako kierowca ciężarówki z prawem jazdy kat. C przy przewozie towarów na trasach krótko-bieżnych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy ciężarówki do 15 Ton. Trasy między dwiema fabrykami.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• praca 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie,
• bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
• opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
• transport towaru w obrębie 100 km
• pomoc w załadunku i rozładunku mebli dziecięcych i elementów drewnianych
• przejazdy między dwiema fabrykami klienta (Mitwitz- Bohlen)

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C (warunek konieczny),
• znajomość języka angielskiego min na poziomie podstawowym
• odpowiedzialność i sprawność fizyczna.

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 2955d4d48e66df16

Brak tagów

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz jako kierowca ciężarówki kat. C – krótkie trasy, Mitwitz”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą, proszę o więcej szczegółów . Jakie wynagrodzenie, czy pomagacie w załatwieniu mieszkania i ewentualnie jaki to koszt??
    pozdrawiam
    seweryn

  2. Jestem bardzo ale to bardzo zainteresowany powyższym ogłoszeniem
    na mojego E-maila le-pedro@wp.pl lub tel.komórkowy +48 730817619

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.