€ 2,300.00

Praca w Niemczech od zaraz jako kierowca kat. C+E – BDF, Drezno lub Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 28 września 2020 00:44

Na terenie Drezna bądź Lipska możliwa do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie od zaraz przy transporcie towarów – Mercedes Actros, zestaw przyczepa ze skrętną osią + BDF.

Kierowca CE – BDF – Drezno/Lipsk
region zatrudnienia: SAKSONIA, okolice Drezna i Lipska

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu Mercedes Actros, zestaw przyczepa ze skrętną osią + BDF
przewóz poczty DPD, trasy dalekobieżne po Niemczech + kraje przygraniczne,
podstawowa komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim, na miejscu są polscy kierowcy oraz tłumacz

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała od poniedziałku do piątku, zmiany nocne
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
możliwość powrotu do kraju w wolne weekendy,
stały przydział do samochodu,
możliwość przeszkolenia w firmie przed podjęciem zatrudnienia,
niemieckie wynagrodzenie między 2000€ -2200€ netto zależnie od klasy podatkowej
możliwy pokój do wynajęcia na weekend za 26 Euro

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenia jako kierowca CE,
zaświadczenia o niekaralności
mile widziane ADR

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 5685f6c9308e5637