€ 12 €

Praca w Niemczech od zaraz jako mechanik samochodów ciężarowych, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2019 04:25

Agencja personalna “InterKadra” poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodów ciężarowych do pracy w Niemczech na terenie miasta Monachium (Bawaria).

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Mechanika samochodów ciężarowych
Nr ref: MSF/1019/OP

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Oferujemy:

Praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin;
Stawkę godzinową 12€ brutto;
Darmowe zakwaterowanie.

Zadania:

Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych
Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych
Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów mechanicznych
Kontrola stanu technicznego pojazdów
Realizacja określonych planów napraw: wymiana olejów, filtrów, klocków hamulcowych, amortyzatorów, itp.

Oczekujemy:

Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy;
Sprawność manualna i zrozumienie techniczne;
Wykształcenie kierunkowe;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Prawo jazdy i samochód obowiązkowe w celu dotarcia do miejsca pracy.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

ID ogłoszenia: 7495da5c9001e50e