€ 1,300.00

Praca w Niemczech od zaraz jako opiekunka osób starszych, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt Nad Menem
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 04:06

Agencja “Promedica24” poszukuje wykwalifikowanej opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Frankfurtu nad Menem przy opiece nad samotną seniorką.

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Do tej pory zaufało nam już ponad 40 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”. W związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Oferta kontaktu:
• Miejscowość – okolice Frankfurtu nad Menem ;
• Oferta wyjazdu – od 10.04 minimum na 6 tygodni – przejazd małym, firmowym busem!

Do opieki samotna kobieta mieszkająca pod Franfurtem. Podopieczna mająca 86 lat cierpi na demencję,porusza się przy pomocy rollatora.
Transfer nie jest wymagany.
Serdeczna, ciepła Podopieczna.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój oraz Internet.

Obowiązki Opiekunki:
• pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;
• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety;

Gwarantujemy Bezpieczną Pracę, Bezpieczną Podroż i Pewne Pieniądze!
• Zmieniliśmy proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu – skontaktuj się z nami telefoniczne! wszelkie formalności załatwimy zdalnie: przez telefon lub przez Internet
• Zapewniamy dojazd na kontrakt małymi, firmowymi busami (max 5-6 osób i kierowca), czyli zabieramy Cię spod Twojego domu i dowozimy bezpośrednio pod dom Klienta
• Wdrożyliśmy nadzwyczajne standardy higieny i kontroli (dezynfekcja i dostęp do płynów i chusteczek antybakteryjnych w busach, mierzenie temperatury)
• Praca w prywatnym domu Podopiecznego – w pełni bezpieczna, osobny pokój dla Opiekuna
• Zapewniamy zagraniczne ubezpieczenie (ERGO) oraz kartę EKUZ, która upoważnia do świadczeń zdrowotnych poza granicami kraju
• Jesteś z nami w ciągłym kontakcie – dedykowany Opiekun Kontraktu + Linia alarmowa 24/7
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów – prowadzimy kursy on-line, za pośrednictwem Skype, Messenger lub WhatsApp, bez wychodzenia z domu!;
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:
• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• jedną czytelną umowę;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie (osobny pokój w mieszkaniu podopiecznego);
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

ID ogłoszenia: 5275e81a4ed0a62d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez m.stepienpromedica24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez m.stepienpromedica24 »