€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz jako pokojówka-pokojowy w hotelu z Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 maja 2016 00:42

Pilnie poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku pokojówka – pokojowy w hotelu z Drezna. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka – pokojowy (roomboy)

Wynagrodzenie: do ustalenia

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi gościnnych wraz z sanitariatami
  • wymiana ręczników
  • odkurzanie
  • wycieranie kurzy
  • uzupełnianie dodatków dla gości oraz środków higienicznych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • efektywność
  • umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • wysoka motywacja
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki i w przyswajaniu wiedzy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia hotelarskiego lub posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wypłacanie pensji na czas
  • zatrudnienie od zaraz z możliwością zatrudnienia na stałe
  • pomoc polskojęzycznego biura
  • przejrzysty system zatrudnienia wraz z drukiem a1
  • pomoc medyczną w razie potrzeby
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 463572a633d9927e