€ 12,00

Praca w Niemczech od zaraz jako ślusarz-monter konstrukcji, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:24

Agencja personalna dla kontrahenta z Drezna poszukuje od zaraz wykwalifikowanych ślusarzy – monterów konstrukcji do podjęcia pracy w Niemczech. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka.

Firma PUR Montage GmbH zatrudniajca ponad 100 pracownikow w branzy metalurgicznej na terenach wschodnich Niemiec
Obecnie szukamy:

Slusarz/ Monter
Wschod Niemiec!
OPIS STANOWISKA:
– skladanie/heftowanie na podstawie rysunku technicznego konstrukcji stalowych
– podstawowe umiejetnosci MAG 135 (ustawienie maszyny / spoiny szczepne)
– obrobka materialu: szlifowanie / fazowanie / ciecie palnikiem acetylenowo-tlenowym
WYMAGANIA:
– Przydatne uprawnienia na pachwine w metodzie MAG 135
– Uprawnienia na suwnice (z poziomu zero)
– Jezyk niemiecki umozliwiajacy porozumiewanie sie w pracy
– Prawo jazdy i auto
NASZA OFERTA:
– umowa z niemieckim pracodawca
– zakwaterowanie na koszt pracodawcy (jednoosobowe pokoje w pensjonatach/kuchnia/lazienka)
– wyposazenie slusarza/montera po stronie pracodawcy (odziez robocza, buty, przylbica do heftowania Speedglas)
– mozliwosc podpisania umowy na terenie Polski jak i Niemiec
– około 12 euro netto/h
– premia za polecenie pracownika 500 euro
– premie swiateczne urlopowe

tel. +49 1515 896 8905
CV prosze wysylac na mail: b.jedrzejak@pur-montage.de

ID ogłoszenia: 1025d5a44b720ecf