€ 15 brutto €/h +dieta

Praca w Niemczech od zaraz jako ślusarz – monter w Lübtheen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübtheen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2022 00:23

Firma przemysłowa z Lübtheen poszukuje kompetentnych ślusarzy – monterów gotowych od zaraz do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Balticpersonal jest niemiecka, zmotywowana firma z ponad 16-letnim doświadczeniem. Nasza siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na współpracy na najwyższym poziomie. Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy – poszukujemy pracownika na stanowisko:
Ślusarz – Monter
Miejsce pracy: Lübtheen/Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność spawania metoda MAG 135
• Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
• Prawo jazdy kat. B + auto
TWOJE ZADANIA:
• Obsługa robota spawalniczego (wybór programu)
• Wyszukiwanie wadliwych małych części (przekazywanie informacji do przełożonego)
• Kontrola wzrokowa spoin
• Spawanie małych części
• Etykietowanie i dostarczanie gotowych części
• Potwierdzenie zrealizowanych zamówień
• Przygotowanie odpowiednich urządzeń, narzędzi i podnośników
• Zapewnienie narzędzi i środków ochrony osobistej
• Zgrzewanie lub zszywanie za pomocą zgrzewarki ręcznej
OFERUJEMY:
• Niemiecka umowa o prace w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie 15,00 brutto €/h plus dieta 15,00 netto €/każdy dzień roboczy
• Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
• Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
• Świąteczne i wakacyjne premie
• Możliwość zdobycia niemieckich uprawnień spawalniczych
Monika Garbol – Personalrecruterin
Balticpersonal GmbH
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
Tel.: +49 385 640 148 12 (Polski, Niemiecki)
garbol@balticpersonal.de

ID ogłoszenia: 286634548ab52a7f