€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz na budowie dla kafelkarza-glazurnika bez języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 września 2019 04:03
  • Wygasa: 18 dni, 18 godzin

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kafelkarzy-glazurników bez znajomości języka w Bonn. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz/glazurnik przy wykończeniach deweloperskich

Miasto: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach budowlanych – głównie w budynkach deweloperskich
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace polegające na przygotowaniu podłoża oraz położeniu płytek, kafelków na podłodze i ścianach

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zawodzenie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • uczciwość, rzetelność, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu wsparcie rezydenta
  • pracodawca zapewnia uniform służbowy oraz narzędzia
  • zakwaterowanie
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w Niemczech na podstawie kontraktu
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/kafelkarz-glazurnik-niemcy-bonn,oferta,7045307

ID ogłoszenia: 9875d755f59cf868

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.