€ 1600-2000

Praca w Niemczech od zaraz na budowie dla pomocników bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:46

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pomocników budowlanych. Zatrudnienie bez znajomości języka przy przebudowie obiektów handlowych (zbrojenie, fundamenty).

Praca fizyczna, pomocnik budowlany – Niemcy (praca w terenie(tzw. delegacja) – różne lokalizacje)

Opis stanowiska:
– Zatrudnię pomocników do pracy w sklepach – wewnętrzna przebudowa sklepów (zbrojenie, fundamenty)
– praca na terenie całych Niemiec (praca w terenie)

Wymagania:
– poważne podejście do pracy, sumienność uczciwość, odpowiedzialność.
– dobra kondycja fizyczna
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– język niemiecki lub angielski mile widziany, lecz niewymagany!
– doświadczenie mile widziane, lecz niewymagane!

Nasza oferta:
zapewniamy:
– wynagrodzenie godzinowe 12€ brutto + premie + nadgodziny
– dojazd do pracy (koszt ponosi pracodawca)
– zakwaterowanie (koszt ponosi pracodawca)
– polska umowa o pracę

Więcej informacji pod numerem telefonu: +49 1516 6152780

ID ogłoszenia: 5595d7211ac29839