€ 8-10/h +zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz na budowie pomocnik przy rozbiórkach Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 03:41

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla pomocników. Zatrudnienie 2020 w Darmstadt przy rozbiórkach z podstawową znajomością języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik przy rozbiórkach

Wynagrodzenie: 8 do 10 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Darmstadt, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wykuwanie ścian, demontaż armatury, sortowanie odpadów, odzyskiwanie surowców o ile to możliwe
  • inne prace budowlane zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • autem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • legalne zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • everos@web.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-pomocnik-przy-rozbiorkach-od-zaraz-darmstadt/

ID ogłoszenia: 9955e122d9b66800