€ 11,50 +dieta

Praca w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach Magdeburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2021 01:01

Propozycja zatrudnienia w Magdeburgu dla pracowników budowlanych od zaraz. Praca w Niemczech przy regipsach na budowie z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 60 euro netto na każdy dzień roboczy

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie montowanie ścian oraz sufitów powieszanych z karton gipsu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szpachlowanie łączeń

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu na wyjazd
  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku regipsiarza

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę podpisaną z pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz tłumaczeniach
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • stałe wsparcie agencji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/312103/0/

ID ogłoszenia: 30660ab84f6e7ce2