€ 11 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2016 00:29

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni małego AGD – mikrofalówek, suszarek, mikserów. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni małego AGD – odkurzaczy, żelazek, suszarek, mikrofalówek
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych i przygotowanie palet do wysyłki
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywność, pracowitość
  • możliwość wykonywania na raz kilku czynności
  • nie mylenie zamówień
  • aktualne dokumenty potwierdzające niekaralność

Zapewniamy:

  • bezpłatny udział w kursie języka niemieckiego
  • na miejscu czeka tanie zakwaterowanie, miesięcznie za wynajem będzie z wypłaty odliczane 200 euro
  • atrakcyjne zarobki
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-z-agd7/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1905782816a4de9d

7 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

  2. martini1906 na 13 lipca 2016 @ 10:47

    Dzień dobry. Podejmę się pracy od dziś. Doświadczenie w pracy w szybkim tempie, umiejętności manualne, pracy pod presją czasu, Umiejętność szybkiego uczenia się. Daję gwarancję na spełnienie pokładach we mnie oczekiwań i zadań. Proszę o kontakt tel. +48787531727. Z poważaniem Marcin

  3. Agnieszka19 na 15 lipca 2016 @ 16:19

    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy jeśli jest aktualna. Proszę o kontakt na adres e-mail agnieszka11110@onet.pl

  4. michal.k1982 na 15 lipca 2016 @ 16:31

    Dzień dobry jestem gotowy podjąć pracę od zaraz mam doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji mam jeszcze kolege chętnego do wyjazdu.Podaje nr.tel. kontaktowy 733-467-480.pozdrawiam.Czekam na kontakt.

  5. Sylwia987 na 15 lipca 2016 @ 18:51

    Witaj jestem zaineresowana pańska oferta wraz z chłopakiem proszę o kontakt 781351171 jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz

  6. Konieczny1997 na 16 lipca 2016 @ 00:49

    Dzień dobry . Jestem zainteresowany tą pracą . Szybko podejmę się pracy , jestem gotowy od zaraz do wyjazdu , jestem osobą pracowitą I sumienną chętnie podejmę sie pracy . +48 782303468

  7. Witam.Jestem zainteresowany państwa ofertą.W związku z czym przesłałem,które powinno pokazać moje doświadczenie w pracy na magazynie.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.