€ 1700 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 września 2016 04:32

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Cheminitz, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowanie zamówień na sprzęt AGD na magazynie w hurtowni z Cheminitz
  • zbieranie towaru, pakowanie i zabezpieczanie na czas transportu
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • aktualny dokument deklarujący niekaralność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • kreatywność
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej praz pozostawania po godzinach na prośbę pracodawcy

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • nowoczesny magazyn
  • stabilne zatrudnienie
  • premie za wydajność, dodatki
  • ubezpieczenie
  • w cenie 250 euro miesięcznie zapewnione jest zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule prosimy wpisać: magazyn-AGD/09/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-agd-cheminitz/

ID ogłoszenia: 1457d9deb2dd77e

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Cheminitz”

  1. Drackainen80 na 18 września 2016 @ 11:03

    Jestem zainteresowany mój nr tel. +48781047258

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą prosze o kontakt na maila: dum24@wp.pl